Шығыс Қазақстан облысы
Ұлан ауданы бойынша білім бөлімінің
"А.С.Пушкин атындағы орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72338) 2-43-38
вахта:
+7(72338) 2-43-76
Нашар көрушілер
нұсқасы
23
октябрь
2020

Мұғалімдер тізімі

Мұғалімдердің 

аты-жөні

Білімі

ЖОО, бітірген 

жылы, 

диплом бойынша 

мамандығы

Жалпы

еңбек 

өтілі

Пед. 

еңбек

өтілі

Қызметі, 

жүргізетін

пәні

Санаты

1

Сагиева Айгуль 

Кадировна

Жоғары

ШҚГК ,2000 ж

ШҚМУ,2019 ж

Қазақ тілі, әдебиет

32 ж 8 ай

18 ж 10 ай 

Қазақ тілі мен әдебиет


 педагог-

зерттеуші

2

ДуановаАлмагуль 

Кашкеновна

Жоғары

ӨҚПИ, 1989 ж.

матем-физика

41 ж 10  ай

33 ж 1 ай

Математика

1 с педагог-сарапшы

3

ТюлюкпаеваБакыт

Секеновна

Жоғары

ӨҚПИ, 1987 ж. Физика математика пәні мұғалімі

34 ж 2 ай

34 ж 

Математика 

 педагог-сарапшы

4

Сетерхан Тэгшэ

Жоғары 

ШҚГК 2002 Қазақ тілі мен әдебиеті

ҚАЕУ, 2005ж. Қазақ тілі мен әдебиеті

22 ж

22  ж

Қазақ тілі мен әдебиет

1с педагог-сарапшы

5

Нурпеисова Асель 

Алексеевна

Жоғары

ШҚКК 2008 Қазақ тілі, әдебиет

ШҚАУ, 2011 ж.

Қазақ тілі, әдебиет

14 ж

14 ж

Қазақ тілі мен әдебиет

1с педагог-сарапшы

6

АмангуловаКулумкан

Аделкановна

Жоғары

ӨҚПИ, 1982ж 

Орыс тілі әдебиет

42 ж

42 ж

Орыстілі қазақ сыныбында

 педагог-сарапшы

7

КажиякпероваБагдат

Манаповна

Жоғары

ШҚМУ, 1991 ж

география

39 ж 5 ай

30 ж 5 ай

География

 педагог модератор

8

ЖемісқанАрдақ

Жоғары

ШҚМУ, 2013 ж

Биология, магистр

8 ж 11 ай

8 ж 11 ай

Биология

с/с


9

Стригунова Елена 

Ивановна

Орта арнаулы

ӨҚПУ, даярлық тәрбиеші 1990 ж

40 ж 9 ай

27 ж  8 ай

Даярлық тобы

2 категория

10

Мукажанов Азамат Токмадиевич

Жоғары

СМПИ, 2008 ж Тарих құқық экономика негіздері

19 ж8 ай

11 ж 2 ай

тарих

1с педагог-сарапшы



11

Аргынбек Турсынбек

Жоғары 

ҚХР САПИ, 1998 ж

Ән    ШҚМУ, 2016ж

ШҚМУ, 2016ж кәсіптік білім

15 ж 9 ай

14 ж 11 ай


Ән


Көркем еңбек



с/с

12

Адилбекова Айнур Тусипхановна

Жоғары

ШҚГК 2001 бастауыш

ШҚМУ, 2019 ж

Бастауыш оқытудың педагогикасымен әдістемесі

17 ж 9 ай 

12 ж

Баст. сынып

1с педагог-сарапшы

13

Нургалиева НургульСатбековна

Орта арнаулы

ӨҚПУ, 1987 ж

Бастауыш сынып

33 ж7 ай

34ж 3ай

Бастауыш сынып

1с педагог-сарапшы

14

БогусоваБакытжамал

Казбековна

Жоғары

ӨҚПУ 1983 бастауыш

ШҚМУ, 2019 ж

Бастауыш оқытудың педагогикасымен әдістемесі

34 ж 5 ай

34 ж 5 ай

Баст. сынып

1 с педагог сарапшы

15

МукашеваЗауре

Ерешевна

Жоғары

ШҚГК 2007

ШҚМУ, 2007 ж

Бастауыш сынып

15 ж 1 ай

15 ж 1 ай

Баст. сынып

2 с педагог модератор

16

ОжкенАзира

Жоғары

КЖПГИ, 2004 ж информатика физика

18 ж

18 ж

Информатика 

с/с

17

БиязбаеваАлмагуль

Толеухановна

Орта арнаулы

ШҚМУ,1998қазақ тілі

ШҚГК, 2014ж, мек-епке дейінгітәрбие

12ж 

12ж 

Даярлық тобы

с/с

18

Жеңісхан Әйгерім Манатқызы

Жоғары

ШҚГК,2015 шет тілі

КАЕУ, 2019ж

Шет тілі: екі шет тілі

ж

ж

Ағылшын тілі

2 педагог модератор

19

Имангазина Гульжайнар Изтаевна

Жоғары

Қ.Жұбанов 2013 дизайнер

АӨМУ, 2016 ж

Бейнелеу және сызу

13 ж 10 ай

Технология

Сурет

с/с

20

Сахаманов Куаныш Алтаевич

Орта арнаулы

ШҚГК,2015 ж

Дене шынықтыру

6 ж 9 ай

6 ж 9ай

Дене шынықтыру

2 педагог модератор

21

Әлпенова Мадина Асетқызы

Жоғары

ШҚМУ, 2012 ж 

Химия пәні мұғалімі

6 ж 3 ай

6 ж 3 ай

Химия


с/с

22

Баянхан Нұржан

Жоғары

ШҚМУ,2014ж

информатика

7 ж 10 ай

7 ж 10 ай


Робототехника

с\с

23

Женісхан Ильяс

Жоғары

Қазақстан спорт ж/е туризм академиясы, 2017 ж. 

Дене шы-руж/е спорт

4 ж 6 ай

4 ж 6 ай

Дене 

шынықтыру

с/с


24

Аргинова Жулдыз 

Тулегеновна

Жоғары

ҚАЕУ, 2017ж, 

бастауыш

12 ж 3 ай

4 ж

Бастауыш

педагог модератор

25

Кабланов Ернар 

Салимович

Жоғары

ШҚМУ, 2012ж, бастап-

қы әскери даяндық

4 ж

4 ж

АӘД

педагог модератор

26

Советова Жадыра 

Қызырбекқызы

Жоғары

ШҚМУ, 2014ж, 

қазақ тілі мен әдебиет

4 ж

4 ж

Қазақ тілі мен 

әдебиет

педагог модератор

27

Қабылғани Мираш

Жоғары

Семей қаласы Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті, 2017ж, физика

4 ж 3 ай

4 ж 3 ай

Физика 

2 педагог модератор

28

Ескендир Майраш

Жоғары

А.Байтурсынов атындағы мемлекеттік университеті,2017ж, тарих

8 ж

3 ж

Тарих

с/с

29

Әділбек Үміт

Жоғары

Шәкәрім атындағы мемлекеттік университеті Семей қаласы, 2018ж, математика, магистр

3 ж

3 ж 

Математика

с/с

30

Мадын Сандигул

Жоғары 

ШКМУ, 2013ж, қазақ тілі, әдебиет

10ж 2 ай

10ж 2 ай

Қазақ тілі мен әдебиет

с/с

31

Әменова Сәуле 

Тұрсынқанқызы

Жоғары

ӨҚПИ, 1980 ж.

Химия ж/е биология 

пәнінің мұғалімі

40 ж

 6 ай

40 ж

 6 ай

Химия пәні

жоғары

педагог-зерттеуші

32

Куниязова Назигуль Чаяковна

Жоғары

ӨҚПУ 1990 Сызу ж/е сурет

ШҚМУ, 2004 ж, психолог

27 ж 8 ай


27  ж 8 ай

Өзін –өзі тану

Көркем еңбек

с/с

33

Мукажанова Айгерым Миргалымовна

Жоғары 

2017 ж, биология

11 ж 

5 ж

Биология 

с/с

34

Төлеуханқызы

Төлеугүл

Жоғары

ШҚГК 2013

ШҚМУ, 2016 ж                  Бастауыш сынып

9ж 

9 ж 

Бастауыш

2 педагог   

сарапшы

35

ЕсембаеваТоғжан Аманқызы

Орта 

арнаулы

ШҚГК, 2019 ж.

Шетел тілі

3 ж

3 ж

Ағылшын тілі

2 педагог модератор

36

Муглиева Роза Тилесовна

Жоғары

ШҚМУ, 2000 ж

Орыс тілі әдебиет

ШҚМУ,2014 ж

Педагогика және психология 

магистр

20 ж 

20 ж 

Орыс 

тілі мен әдебиет

Жоғары 

педагог-

зерттеуші

37

Хавлай Айнұр

Жоғары

Д.Серикбаев атындағы ШҚМТУ 2006-2010 жылу энергетика

Д.Серикбаев атындағы ШҚМТУ 2012-2014 жылуэнергетика магистрі

С.Аманжолов атындағы ШҚМУ 2019-2021 орыс тілі 

мен әдебиет бакалавры


8 ж 1 ай

1 ж

орыс 

тілі мен әдебиет

с/с

38

Хызыр Алмагель

Жоғары

ШҚМУ,201ж

информатика

4 ж 8 ай

4 ж 8 ай

Информатика

2 педагог модератор

39

Ерболат Талғар Ерболатұлы

Жоғары

«С.Аманжолов атындағы» ШҚУ 2022 ж, Тарих

0

0

Тарих

с/с





Похожие публикации:

23 октябрь 2020 Мектеп әкімшілігі